ScrollToTop
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 657

Dekosfera

„Prestige” w nowej odsłonie!

„Prestige” w nowej odsłonie!

Popularna kolekcja podłóg drewnianych „Prestige” marki Nobifloor zmieniła się nie do poznania. Producent nadal korzysta z pięknego dębu europejskiego, ale projektanci marki postawili na zupełnie nowe wykończenie kolorystyczne desek i oryginalny sposób ich obróbki. To odpowiedź Nobifloor na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

 

Nowa odsłona kolekcji „Prestige” to przede wszystkim bardzo ciekawa paleta kolorów  wykończenia licząca 10 odcieni. Nobifloor postawił na modne biele, szarości oraz oryginalną kolorystykę dębu europejskiego w jego delikatnie miodowej postaci. Oryginalna kolorystyka jest wynikiem połączenia klasycznej obróbki drewna (oksydacyjne olejowanie) oraz zabiegów polegających na reakcyjnym uzyskiwaniu.

 

Klient ma możliwość wyboru podłogi w wersji rustykalnej w absolutnie naturalnym wydaniu oraz w wersji selekcjonowanej, która charakteryzuje się bardzo jednolitym rysunkiem oraz występowaniem nielicznych zdrowych sęków o przekroju do 15 mm. Powierzchniowo deski zabezpieczone są olejem oksydacyjnym, które zapewnia drewnu kompleksową ochronę w codziennym użytkowaniu.

 

Konstrukcja desek z kolekcji „Prestige” pozostała niezmienna. Warstwę wierzchnią stanowi dekoracyjny dąb europejski o grubości 3 lub 4 milimetrów /w zależności od wybranej grubości całej deski/. Spód wykonany został z twardej i odpornej na odkształcenia sklejki brzozowej, która jest gwarantem stabilności deski przy zmianach temperatury i wilgotności w pomieszczeniu. Deski z kolekcji „Prestige” dostępne są w długości od 180 do 240 centymetrów przy szerokości 18, 22 lub 24 cm. Klient ma do wybory dwie grubości podłóg – 12 i 15 mm.

 

Więcej na www.nobifloor.pl

Właścicielem marki jest:
P.H. MAM Sp. z o.o.
Zgórsko ul.Leśna 31, 26-052 Nowiny
tel/fax (41) 346 53 05
biuro@mam.com.pl