ScrollToTop
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 657

Dekosfera

Drewno w wersji "Modern"

Drewno w wersji

Renomowana marka Nobifloor wprowadziła do swojej oferty kolekcję podłóg drewnianych „Modern” o bardzo oryginalnym wzornictwie i modnej kolorysty-ce. Deski wyróżniają się też innowacyjną, trójwarstwową konstrukcją, która jest gwarantem ich trwałości.


MODERN to najnowsza linia podłóg drewnianych renomowanego producenta Nobifloor. Składa się ona z desek w szerokim wachlarzu 20 odcieni, w którym główną rolę odgrywają najmodniejsze od kilku sezonów szarości, biele oraz odcienie drewna w je-go naturalnej odsłonie. Pod względem technologicznym, deskę MODERN wyróżnia innowacyjna, trójwarstwowa konstrukcja. Wierzchnią warstwę podłogi stanowi dąb europejski (4 mm), środkową niezwykle twarda i odporna na odkształcenia sklejka brzozowa (6,5 mm), natomiast spodnia, przeciwprężna warstwa wykonana została z dębu (4 mm). Głównym zadaniem wspomnianej 3-ciej warstwy jest bilansowanie naprężeń,  które występują na wierzchniej warstwie dębowego obłogu. Przyjęte przez Nobifloor rozwiązanie gwarantuje trwałość deski i możliwie wysoką odporność na różnice temperatur i wilgotności w pomieszczeniu. W szczególności  sprawia, że podłoga lepiej znosi obciążenia związane z ogrzewaniem podłogowym.

Kolekcja MODERN jest wynikiem wielomiesięcznych testów projektantów i technologów marki Nobifloor. Ich celem było opracowanie takich technik i sposobów wykończenia drewna, które dadzą najciekawszy i nietuzinkowy efekt wizualny. Zróżnicowany wygląd desek z kolekcji MODERN zawdzięczamy m.in. takim zabiegom jak szczotko-wanie czy heblowanie. Powierzchniowo powierzchnia podłogi zabezpieczona jest ole-jem oksydacyjnym. Podłogi z linii MODERN dostępne są w 3 szerokościach deski – 14, 18 i 24 cm oraz w grubości 14,5 mm. Pod względem długości Nobifloor oferuje miks desek od 85 do 240 cm.

Wyłącznym dystrybutorem podłóg drewnianych Nobifloor na terenie Polski jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Galeria zdjęć

Właścicielem marki jest:
P.H. MAM Sp. z o.o.
Zgórsko ul.Leśna 31, 26-052 Nowiny
tel/fax (41) 346 53 05
biuro@mam.com.pl