ScrollToTop
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 657

Dekosfera

Dekorian na Gali "Design dla Konesera"

Dekorian na Gali

Dekorian na Gali „Design dla Konesera"

Design dla Konesera to plebiscyt magazynu „Dobre Wnętrze" na najciekawsze debiuty produktowe na rynku wnętrzarskim. W konkursie biorą udział nowości rynkowe, które wyróżniają się na tle konkurencji designem, innowacyjnym charakterem i funkcjonalnością. Wyboru najlepszych produktów dokonują czytelnicy „Dobrego Wnętrza" oraz architekci wnętrz współpracujący z magazynem.

Tegoroczna Gala „Designu dla Konesera" odbyła się 4 grudnia w siedzibie firmy Mercedes Benz, a gospodarzami wieczoru byli Małgorzata Tomczyk –
redaktor naczelna „Dobrego Wnętrza" oraz Janusz Kaniewski – światowej sławy designer. Po części oficjalnej goście mieli przyjemność uczestniczyć w koncercie fortepianowym Przemysława Winnickiego.

W gronie wyróżnionych produktów, które nominowane zostały do nagrody, znalazły się: kolekcja tapet Opium włoskiej marki Giardini, bardzo ciepło
przyjęta podczas tegorocznych iSaloni w Mediolanie oraz legendarna farba ceramiczna Elite Ceramic 4090 marki Para Paints oferowana w ponad 4 tys. kolorów. Oba produkty dostępne są wyłącznie w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tegorocznej gali.

 

Galeria zdjęć

Właścicielem marki jest:
P.H. MAM Sp. z o.o.
Zgórsko ul.Leśna 31, 26-052 Nowiny
tel/fax (41) 346 53 05
biuro@mam.com.pl