ScrollToTop
e

Tapety z całego świata

 


logo_glamora
grafiki_glamora


Glamora to marka cenionych na całym świecie wielkoformatowych grafik ściennych. Portfolio firmy liczy kilkaset unikalnych wzorów autorstwa najlepszych designerów, artystów, plastyków i architektów, w tym m.in. legendarnego Karima Rashida.

Więcej

 


7
giardini


W dziedzinie luksusowych tapet dekoracyjnych jednym z niekwestionowanych liderów jest Giardini, włoska manufaktura powstała w 1874 roku.
 

 


Jimthomspon
Jean Jeanie


Manufaktura Jim Thompson powstała w 1950 roku. Marka, jako największy na świecie producent ręcznie tkanych materiałów, szczególnie znana jest dzięki swoim legendarnym tajskim jedwabiom.

Więcej

 


Sandudd
Sandud


Firma Sandudd została założona w 1885 roku i od początku swej działalności zajmuje się produkcją tapet. Bogata historia i wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż firma jest największym producentem tapet w Finlandii.

Więcej


8
omexco


Omexco to zaczarowany świat tapet. Zaczarowany szlachetnością barw, wyrafinowanym wzornictwem, zaawansowaną technologią i perfekcyjną jakością wykonania.

Więcej


21
eli


ELITIS to producent ekskluzywnych tapet i oklein ściennych. Firma została założona przez Patrice Marraud de Grottes w 1988 roku.

Więcej


20
cole


Cole & Sone został założony w 1875 r w Islington (północny Londyn) przez syna tamtejszego kupca.

Więcej


22
khro


Khroma to belgijskie tapety w pięknych kombinacjach kolorów, struktur i wzorów.

Więcej


23
mah


Mahieu to rodzinna firma działająca od 120 lat, która produkuje najwyższej jakości tapety flizelinowe.

Więcej


24
ra


Rasch jest rodzinną międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji.Firma zachwyca klientów nietypowymi rozwiązaniami przy tworzeniu których biorą udział renomowani projektanci.

Więcej


25


 


mind the gap
arte


MINDTHEGAP to manufaktura założona w 2015 r. w Transylwanii. Zachwyca i ujmuje świeżym spojrzeniem na produkty dekorowania wnętrz.

Więcej

 


19
arte


Firma Arte powstała w 1981 roku i od tamtej pory tworzy tapety dekoracyjne. Kolekcje tej firmy to mieszanina stylów od nowoczesnego po klasyczny.

Więcej

Właścicielem marki jest:
P.H. MAM Sp. z o.o.
Zgórsko ul.Leśna 31, 26-052 Nowiny
tel/fax (41) 346 53 05
biuro@mam.com.pl